KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16673034

nr 1667 3034

Christel Jönsson

(f. 1959), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 49x48 cm, yttermått inklusive ram. 67x66 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:24:28

  • Tema
  • 9 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Christel Jönsson

Läs mer om Christel Jönsson