KONST / Litografier / Färglitografi 8873101
nr 887 3101
Färglitografi
Danka Jaworska (f. 1951), 83/220, signerad. , klänning, motivet: 52x38
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 april 2014
kl 19:46:32
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr