KONST / Litografier / Grafiskt blad 13909065
nr 1390 9065
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Flöjt". Signerad, numrerad 22/50. Motivet: 37x26 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:17
7/4 14:19:19
100 kr
8/4 18:27:12