KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 11468088

nr 1146 8088

Alain Berck-Vitz

(f. 1943), Frankrike

Collage, 2 st, Alain Berck-Vitz (f. 1943), monogramsignerade ABV, bladets mått: 79x60

Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 november 2017
kl 19:38:20

27/11 19:33:20 1      Vinnande bud

Alain Berck-Vitz

Läs mer om Alain Berck-Vitz