KONST / Litografier / Färglitografi 13725319
nr 1372 5319
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 208/260, "soldag utskären". Motivet: 33x45 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:33:21
18/1 18:25:45
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson