KONST / Litografier / Färglitografi 10548157
*
nr 1054 8157
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografi, Knut Swane (f. 1951), signerad, 1984, Ea-upplaga, 5/15, bladets mått: 60x89
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 september 2016
kl 19:55:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/8 19:38:20
1
Vinnande bud
1/9 21:12:30
2
700 kr
1/9 21:12:30
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga europa europeisk färglitografi grafik knut swane litografi litografier litografiskt blad norden nordeuropa norge norsk skandinavisk
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Knut Swane
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Läs om budbetjänten
nr 1054 8157
Knut Swane
(f. 1951), Norge
Färglitografi, Knut Swane (f. 1951), signerad, 1984, Ea-upplaga, 5/15, bladets mått: 60x89
Knut Swane, svensk bildkonstnär född 1951.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 september 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/8 19:38:20 | 1 | Vinnande bud |
1/9 21:12:30 | 2 | 700 kr |
1/9 21:12:30 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga europa europeisk färglitografi grafik knut swane litografi litografier litografiskt blad norden nordeuropa norge norsk skandinavisk
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16