Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 9873155



*

nr 987 3155


PASTEL

Signerad Carlberg, still life, 58x38,


Signerad Carlberg, Stilleben, 58x38


Estimate:

400

Auction date:

Monday October 19 2015
at 18:37:30



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 8360 PASTEL
    Monogramsignerad AE, modell, sheet: 36x25 cm, oute..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    26 jan at 18:11
  • 8204 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    in two days
    26 jan at 20:18




Ladda ner broschyr