ART / Lithographs / Litograph in colors 17334231
nr 1733 4231
Inga Hermelin
(f. 1934), Sverige
Inga Hermelin (b. 1934), Sweden. Signed, numbered 11/300. Litograph in colors, Image dimensions: 40x51 cm, outer dimensions including frame: 52x62 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 11/300. Färglitografi, bildmått: 40x51 cm, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Inga Hermelin, Swedish painter born 1934.
SEK 100
Monday October 20 2025
at 19:08:30
20/10 16:54:24