KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16606450
nr 1660 6450
Glenn Rounds, Signerad, Ros. Olja på duk, 33x41 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:52:51
100 kr
150 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)