KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17309078
nr 1730 9078
Stig Bahlenberg
(1931-1996), Sverige
Oljemålning, Stig Bahlenberg (1931-1996), Sverige, tillskriven. Kvinna. Ej signerad. Olja på duk, 81x65 cm, yttermått inklusive ram: 83x67 cm
Stig Bahlenberg, svensk bildkonstnär född 1931, död 1996.
Utrop:
800 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:04:43
300 kr
600 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
2.000 kr
Stig Bahlenberg
Läs mer om Stig Bahlenberg