ART / Etchings etc / Colour etching 12847059
nr 1284 7059
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Pär Gunnar Thelander (b. 1936), Sweden. Kvinna med korv. Signed, numbered 27/40. Subject: 50x63 cm,
COLOUR ETCHING, Kvinna med korv. Signerad, numrerad 27/40. Motivet: 50x63 cm
700
SEK 300
Monday October 28 2019
at 18:09:22
28/10 13:41:59
Pär Gunnar Thelander
Read more about Pär Gunnar Thelander
Pär Gunnar Thelander
nr 1284 7059
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
| Estimate: | 700 |
| Sold: | SEK 300 |
Monday October 28 2019 |
| 28/10 13:41:59 | 1 | Vinnande bud |
Pär Gunnar Thelander