KONST / Litografier / Färglitografi 12113101
nr 1211 3101
Färglitografi
Signerad, numrerad 11/250. Motivet: 27x34
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:42:25
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
22 okt