![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 9344290
*
nr 934 4290
Färglitografi
Christer Sandelin, 7/20, bladets mått: 51x83
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:26:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/1 13:28:31
1
150 kr
5/1 10:04:01
2
150 kr
5/1 10:04:01
1
150 kr (Budbetjänt)
5/1 10:04:11
2
200 kr
5/1 10:04:37
2
300 kr
10/1 14:28:10
1
250 kr
10/1 14:28:10
2
300 kr (Budbetjänt)
10/1 14:29:04
1
350 kr
11/1 16:41:31
3
600 kr
11/1 18:56:31
4
600 kr
11/1 18:56:31
3
600 kr (Budbetjänt)
11/1 18:57:55
4
700 kr
12/1 18:21:28
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:08
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4290
Färglitografi
Christer Sandelin, 7/20, bladets mått: 51x83
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/1 13:28:31 | 1 | 150 kr |
5/1 10:04:01 | 2 | 150 kr |
5/1 10:04:01 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
5/1 10:04:11 | 2 | 200 kr |
5/1 10:04:37 | 2 | 300 kr |
10/1 14:28:10 | 1 | 250 kr |
10/1 14:28:10 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
10/1 14:29:04 | 1 | 350 kr |
11/1 16:41:31 | 3 | 600 kr |
11/1 18:56:31 | 4 | 600 kr |
11/1 18:56:31 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
11/1 18:57:55 | 4 | 700 kr |
12/1 18:21:28 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: christer sandelin färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:08