KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12983374
nr 1298 3374
Ingrid Rosell-Lindahl
(1928-2010), Sverige
Blandteknik, Signerad Ingrid Rosell, daterad 1974. Motivet: 58x44 cm
Ingrid Rosell-Lindahl, svensk bildkonstnär född 1928 i Stockholm, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:25:34
13/12 22:22:04
Ingrid Rosell-Lindahl
Läs mer om Ingrid Rosell-Lindahl