ART / Lithographs / Litograph in colors 16195303
nr 1619 5303
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Stefan W Igelström (b. 1953), Sweden. Signed, litograph in colors, HC-upplaga (hors de commerce), dated -89, Image dimensions: 28x36. Sheet: 38x48 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, Swedish, born 1953.
300
Monday May 13 2024
at 20:41:19