KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4424172
nr 442 4172
Akvarell
landskap med människor, 14 x 22, (295578) [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 december 2006
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr
ledande budet*