KONST / Litografier / Färglitografi 12308006
nr 1230 8006
Färglitografi
Gösta Gustafsson, Norrbro. Signerad, daterad 1983, numrerad 171/300. Motivet: 60x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:52:29
100 kr
300 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm