MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Emmafåtölj 6332297
*
nr 633 2297
Emmafåtölj
sent 1800-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 april 2010
kl 17:22:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/4 10:06:38
1
100 kr
5/4 16:01:52
2
Vinnande bud
5/4 17:17:54
3
200 kr
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emmafåtölj emmafåtöljer emmastol emmastolar karmstol karmstolar sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
-
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
-
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
8163 Bergèrer
ett par, Louis XVI-stil, förgyllda med röd klädsel
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26
-
1011 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05
-
1012 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:59
*
Emmafåtölj
nr 633 2297
Emmafåtölj
sent 1800-tal
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 5 april 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/4 10:06:38 | 1 | 100 kr |
| 5/4 16:01:52 | 2 | Vinnande bud |
| 5/4 17:17:54 | 3 | 200 kr |
- Specialauktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: emmafåtölj emmafåtöljer emmastol emmastolar karmstol karmstolar sekelskifte sent 1800-tal stol stolar
-
8162 Baljfåtölj
sengustaviansk stil, förgylld med röd klädsel
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05 -
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11 -
8163 Bergèrer
ett par, Louis XVI-stil, förgyllda med röd klädsel
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26 -
1011 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:05 -
1012 Fåtölj
Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Jetson, Dux, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:59



