KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15328256
nr 1532 8256
Akvarell
Anders Rönström, modell. Signerad. Akvarell, bildmått: 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:57:37
30/3 22:46:45