KONST / Litografier / Färglitografi 12063061
nr 1206 3061
Konrad Srzednicki
(1894-1993), Polen
Färglitografi, Romantica. Signerad, daterad -74, numrerad 21/50. Motivet: 63x49 cm
Konrad Srzednicki, polsk bildkonstnär född 1894, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:54:45
100 kr
150 kr
Konrad Srzednicki
Läs mer om Konrad Srzednicki