KONST / Litografier / Färglitografi 5831810
nr 583 1810
Färglitografi
Monogramsignerad. 36/250, läsande kvinna, 53x41
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 maj 2009
kl 18:55:46
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr
750 kr
650 kr
750 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr