KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204498
nr 1420 4498
Lisa Netz
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 64x92cm, yttermått inklusive ram: 67x97cm
Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:56:04
300 kr
350 kr