ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 14688132
nr 1468 8132
WATERCOLOUR
India, Familj, 1900-talets första hälft. Watercolour, Image dimensions: 11x16, outer dimensions including frame: 14, 5x20,
Indien, Familj, 1900-talets första hälft. Akvarell, bildmått: 11x16, yttermått inklusive ram: 14,5x20 cm. Ej signerad
300
Tuesday May 24 2022
at 20:32:10