KONST / Litografier / Färglitografi 12691059
nr 1269 1059
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, "Gröngöling". Signerad, numrerad 136/155. Motivet: 41x30 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 19:02:21
17/8 16:11:54