FURNITURE / Cupboards & Cabinets / ÖverskÃ¥p 8516067

nr 851 6067

Överskåp

inbyggnads, length: 90 cm, width: 44 cm, height: 127 cm, wear, damages.

längd: 90 cm, djup: 44 cm, höjd: 127 cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 200

Monday October 7 2013
at 20:33:01