FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 9255121
*
nr 925 5121
BOOKSHELVES
3 hyllpaln,
3 hyllpaln
Estimate:
600
Sold:
SEK 1000
Auction date:
Monday November 17 2014
at 19:41:42
- Bid history
Time
Bidder
Bid
14/11 16:05:26
1
600 kr
14/11 18:14:51
2
250 kr
14/11 18:14:51
1
300 kr (Robot)
17/11 16:51:26
3
600 kr
17/11 16:51:26
1
600 kr (Robot)
17/11 16:52:08
3
800 kr
17/11 17:04:04
1
800 kr
17/11 17:04:04
3
800 kr (Robot)
17/11 17:04:15
1
900 kr
17/11 19:36:42
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
6424 CORNER CUPBOARD
late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
Auction ends
in a week
19 jan at 19:54
-
6050 SIDEBOARD
Rustikt, wood. Length: 140 cm, width: 40 cm, heigh..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:48
*
BOOKSHELVES
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 925 5121
BOOKSHELVES
3 hyllpaln,
3 hyllpaln
| Estimate: | 600 |
|---|---|
| Sold: | SEK 1000 |
| Auction date: |
Monday November 17 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 14/11 16:05:26 | 1 | 600 kr |
| 14/11 18:14:51 | 2 | 250 kr |
| 14/11 18:14:51 | 1 | 300 kr (Robot) |
| 17/11 16:51:26 | 3 | 600 kr |
| 17/11 16:51:26 | 1 | 600 kr (Robot) |
| 17/11 16:52:08 | 3 | 800 kr |
| 17/11 17:04:04 | 1 | 800 kr |
| 17/11 17:04:04 | 3 | 800 kr (Robot) |
| 17/11 17:04:15 | 1 | 900 kr |
| 17/11 19:36:42 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 17
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: skåp stringhylla
-
6424 CORNER CUPBOARD
late gustavian style, vitrine. Height: 176 cm,
Auction ends
in a week
19 jan at 19:54 -
6050 SIDEBOARD
Rustikt, wood. Length: 140 cm, width: 40 cm, heigh..//
Auction ends
in a week
19 jan at 18:48



