KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17511011

nr 1751 1011

Jeanne Amen, Signerad, stilleben. Olja på duk, 88x118 cm, yttermått inklusive ram: 110x144 cm

Utrop:

7.000 kr

Såld:

6.000 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:37:07

15/12 18:55:08 1      Vinnande bud