KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12678156

nr 1267 8156

Gravyrer

2 st, 1700-/1800-tal, "Shakespeare" respektive "Domino". Motivet: 39x46 & 44x58 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 19:37:41