KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12678156
nr 1267 8156
Gravyrer
2 st, 1700-/1800-tal, "Shakespeare" respektive "Domino". Motivet: 39x46 & 44x58 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:37:41
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr