KONST / Litografier / Färglitografi 13557088
nr 1355 7088
Paul Riesser
(1957-2014), Sverige
Färglitografi, Uppslaget. Signerad, numrerad 23/200. Motivet: 42x35 ca
Paul Riesser, svensk bildkonstnär född 1957, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:23:40
17/10 09:19:16
100 kr
19/10 18:18:40
19 okt