KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725018

nr 1372 5018

Alain Soucasse

(f. 1951), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, "Tänkaren". Signerad, numrerad 7/100. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad

Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.

måndag 18 januari 2021
kl 18:55:23

Alain Soucasse

Läs mer om Alain Soucasse