ART / Lithographs / Litographs in colors 13824402
nr 1382 4402
LITOGRAPHS IN COLORS
5 st i mapp, Stig Claeson. Signed, numbered 179/300, sheet: 50x56,
5 st i mapp, Stig Claeson slas. Signerad, numrerad 179/300. Bladets mått: 50x56 cm, oramade lösa blad
1500
SEK 1100
Monday Mars 1 2021
at 18:15:08
27/2 18:35:50
1.000 kr
1/3 18:10:08