ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13385552
nr 1338 5552
20-tal, Ådringsmålad, slipat glas, 80x64 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:39:01
100 kr
150 kr