KONST / Oljemålningar / Akryl 12261033
nr 1226 1033
Akryl
Eva Rohde, Sverige. ”Good Morning”. Signerad, daterad 2017. Akryl på duk, 55x65 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Eva Rodhe
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
ledande budet*
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren