KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15815320

nr 1581 5320

Albin de Buncey (1905-1978), Skördetid, Signerad. Olja på pannå, 222x26 cm, yttermått inklusive ram: 34x39 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 november 2023
kl 20:29:57

23/11 22:53:55 1      Vinnande bud