KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12191557
nr 1219 1557
Oidentifierad konstnär. Signerad, Fartygsporträtt. Olja på duk, 29x37
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:39:48
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)