KONST / Litografier / Färglitografi 13431059
nr 1343 1059
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 244/290. Motivet: 40x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:40:46
24/8 19:33:08
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist