Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Sideboard 9952020



*

nr 995 2020


SIDEBOARD

teak, 1950s, length: 192 cm, width: 44 cm, height: 76 cm,


teak, 1950-tal, längd: 192 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm


Withdrawn

Auction date:

Monday November 16 2015
at 19:02:32



  • Thema-auction
  • Nov 16

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
  • 6082 SIDEBOARD
    England, mahogany. Length: 151 cm, width: 46 cm, h..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:28
  • 6398 SIDEBOARD
    mahogany, contemporary production. Length: 134 cm,..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 18:23
  • 6045 SIDEBOARD
    oriental, mörkbetsat trä, ett dörrpar, två lådor, ..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:32
  • 6050 SIDEBOARD
    Rustikt, wood. Length: 140 cm, width: 40 cm, heigh..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:04
  • 6461 SIDEBOARD
    with 3 drawers, fyra skjutdörrar med bakomliggande..//
     

    Auction ends
    this Monday
    12 jan at 20:59




Ladda ner broschyr