KONST / Litografier / Färglitografi 13437309
nr 1343 7309
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/290, Gamla Stan. Motivet: 41x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:21:35
20/8 17:43:29
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist