KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16773095
nr 1677 3095
Outi Heiskanen
(f. 1937), Finland
Etsning, "Gömsel". Signerad, numrerad 10/99, daterad -84. Bildmått: 23,5x28,5, yttermått inklusive ram: 44x48 cm
Outi Heiskanen, finländsk bildkonstnär född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:59:24
2/2 19:54:09