KONST / Litografier / Färglitografi 13878012
nr 1387 8012
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 53x43, yttermått inklusive ram: 72x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:52:57
28/3 22:04:09
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg