KONST / Litografier / Färglitografi 13272379
nr 1327 2379
Hans Hermansson
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/385, daterad 88. Motivet: 44x52 cm
Hans Hermansson, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:37:49
16/5 13:19:36