KONST / Litografier / Färglitografi 16152032
nr 1615 2032
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Sydländskt landskap. Signerad, numrerad 232/310. Färglitografi, bildmått: 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 56x73 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:48:00
700 kr
800 kr
22 apr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow