KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17298105
nr 1729 8105
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 65. Olja på pannå, 54x22 cm, yttermått inklusive ram: 60x28 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 20:41:17
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr