ART / Lithographs / Litograph in colors 14098561
nr 1409 8561
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Galleri F, ej signerad numrerad. Subject: 30x23, outer dimensions including frame: 50x40,
LITOGRAPH IN COLORS, Galleri F, ej signerad numrerad. Motivet: 30x23, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
SEK 250
Monday August 2 2021
at 18:57:48
100 kr
200 kr