KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733218

nr 1473 3218

Bengt Tandberg

(1874-1948), Sverige

Oljemålning, Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 26x36 cm, yttermått inklusive ram: 33x43 cm

Kondition: slitage

Bengt Tandberg, svensk målare född i Stockholm 1874, död 1948.

Utrop:

500 kr

måndag 6 juni 2022
kl 20:28:40

Bengt Tandberg

Läs mer om Bengt Tandberg