MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 12286301
nr 1228 6301
Kökspall
1950-tal. Höjd: 61
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:06:04
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)