ART / Oil paintings / Oil painting 11576003
nr 1157 6003
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
(1900-1985), Sverige
Jan Sigfrid Alfons Carlsson (1900-1985), Sweden. Signerad Sigge Reutergård, signed and dated -40, Stockholm, Sweden, 73x58 cm,
OIL PAINTING, Signerad Sigge Reutergård, signerad och daterad -40, Stockholmsmotiv, 73x58 cm
Jan Sigfrid Alfons Carlsson, Swedish painter, born 1900.
SEK 350
Monday January 22 2018
at 20:02:46
100 kr
300 kr
- Thema-auction
Jan 22
Stockholm
Read more about Stockholm
Jan Sigfrid Alfons Carlsson
Read more about Jan Sigfrid Alfons Carlsson