KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16181037
nr 1618 1037
Anders Wahlgren. Signerad, daterad 1907, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:48:53
6/5 20:40:35