KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12691057

nr 1269 1057

Paavo Airola

(1918-1983), Sverige

Oljemålning, Stilleben, signerad. Olja på pannå, 60x47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:00:03

Paavo Airola

Läs mer om Paavo Airola