KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 16197143
nr 1619 7143
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Carborundumetsning, Signerad, numrerad 23/75, bladets mått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 50x39 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:04:36
500 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard